rezerwacja miejsc
+ 48 601 212 617
+ 48 603 212 617

Uwaga !!!

Szanowni Pasażerowie,
Od dnia 05 lipca 2023r. kursy na trasach oferowanych przez „Galicja Express” będą realizowane przez SOFTTRAVEL. Bilety można nabyć na stronie softtravel.pl oraz moj-bus.pl.

Wynajem

Kontakt w sprawie wynajmu
tel. 691 212 617 
email: galicja.bus@gmail.com

Galicja Express zajmuje się wynajmem autokarów oraz busów w wersji VIP. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę przewozową zarówno na terenie Polski jak i całej Europy. Naszą ofertę kierujemy do biur podróży, organizatorów wszelkiego rodzaju imprez, szkół, firm, grup zorganizowanych oraz osób prywatnych.

W zależności od ilości jaką liczy grupa oraz Państwa oczekiwań możemy zapewnić autokary  o zróżnicowanej ilości miejsc dla pasażerów. Oferujemy wynajem nowych, 20 oraz 23 osobowych busów marki Mercedes Sprinter o wysokim standardzie.

Każde zlecenie traktowanie jest indywidualnie, uwzględniając przy tym wszystkie wymogi i oczekiwania Klientów. Cenę określamy w zależności od czasu oraz trasy przejazdu. Na Państwa życzenie przygotujemy niezobowiązującą ofertę wynajmu. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny, emailowy lub osobisty. Cena obejmuje ubezpieczenie podróżujących. Przewidujemy zniżki dla stałych klientów.

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegła komfortowo, bezpiecznie i na czas. Jesteśmy rzetelną i kompetentną firma. Jakość wykonywanych usług oraz niezawodny tabor pozwoliły nam na stałą współpracę z biurami podróży, szkołami oraz firmami.

Lite version reach max 300 submissions