rezerwacja miejsc
+ 48 601 212 617
+ 48 603 212 617

Wynajem

Kontakt w sprawie wynajmu
tel. 691 212 617 
email: galicja.bus@gmail.com

Galicja Express zajmuje się wynajmem autokarów oraz busów w wersji VIP. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę przewozową zarówno na terenie Polski jak i całej Europy. Naszą ofertę kierujemy do biur podróży, organizatorów wszelkiego rodzaju imprez, szkół, firm, grup zorganizowanych oraz osób prywatnych.

W zależności od ilości jaką liczy grupa oraz Państwa oczekiwań możemy zapewnić autokary  o zróżnicowanej ilości miejsc dla pasażerów. Oferujemy wynajem nowych, 20 oraz 23 osobowych busów marki Mercedes Sprinter o wysokim standardzie.

Każde zlecenie traktowanie jest indywidualnie, uwzględniając przy tym wszystkie wymogi i oczekiwania Klientów. Cenę określamy w zależności od czasu oraz trasy przejazdu. Na Państwa życzenie przygotujemy niezobowiązującą ofertę wynajmu. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny, emailowy lub osobisty. Cena obejmuje ubezpieczenie podróżujących. Przewidujemy zniżki dla stałych klientów.

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegła komfortowo, bezpiecznie i na czas. Jesteśmy rzetelną i kompetentną firma. Jakość wykonywanych usług oraz niezawodny tabor pozwoliły nam na stałą współpracę z biurami podróży, szkołami oraz firmami.

Galicja Express wynajem
Powered by JU Form